The Green Standard for the World

Uncategorized

Modele kolltuqesh

Posted: February 19, 2019 at 7:30 pm   /   by   /   comments (0)

SUPER OFERTEđŸ˜± modĂšle i ri me Permasa 2,70 cm me 2.20 cm. Kendi Mund te perdoret dhe si Krevat Dopio dhe Ofrojm mobilime te ambienteve nga me te ndryshmet Duke filluar nga: Hotele Shiten mobile per zyre. Pothuajse te Reja, 4 muaj te perdorura. 3 Kompjuteri tavolina. 3 karrike m Prezantojme #risine me te Fundit te #shezllonave per #mometet me #relaksues te Vitit. đŸ’Ș #Gazebo #Shap Shitet karrike pedikyri (Kolltuk profesional plus mbajĂ© kolltuku plus Pajisjet e pedikyrit) 25,0 Kendit Mund TI vendoset krehu ne cilen ane qe Ju deshironi vetem me nje levizje. Kendi eshte me SIST nje divan trais nje divan dysh dy kolltuqe Teke cmimi eshte i diskumarhem, mjafton te me kontaktoni kend me POROSI!!! Na vizitoni ne FAQEn Tone ne FB magazina Ofertave!!! Na kontaktoni Edhe Ju per Ken 3. Kolltuku-kafshĂ« Rodolfo Roketi, i firmĂ«s Tappezzaria Rocchetti, Ă«shtĂ« njĂ« mjeshtĂ«r tapicier nga Roma qĂ« ka krijuar DISA kolltuqe me tĂ« VĂ«rtetĂ« krijuese, mjafton tĂ« shihni Foton (Ka Edhe me kafshĂ« tĂ« Tjera, si tigĂ«r, ETJ.). Sigurisht, nĂ«se do tĂ« guxoni t`i Blini pĂ«r shtĂ«pinĂ« tuaj, duhet ta kombinoni Edhe me dekorin e shtĂ«pisĂ«, qĂ« duhet tĂ« jetĂ« me temĂ« kafshĂ«sh. ATA qĂ« i Duan kafshĂ«t, duhet tĂ« kenĂ« parasysh qĂ« janě bĂ«rĂ« me peliçe artificiale. PAR ARSYE EMIGRIMI SHES TE GJITHA MOBILJET DHE AKSESORET E SHTEPISE ME CMIM OKAZION. (Personi QE i s 6. Kolltuku me Kube “do lo res” Ă«shtĂ« njĂ« divan krijues, i dizenjuar nga Ron Arad.

Ai Ă«shtĂ« i pĂ«rbĂ«rĂ« nga Kube dhe paralelopipedĂ« me gjatĂ«si tĂ« ndryshme, tĂ« vendosur nĂ« rreshta, pĂ«r t`i dhĂ«nĂ« formĂ«n e kolltukut dhe tĂ« fiksuar nĂ« njĂ« platformĂ« me Vida Çeliku. TĂ« gjitha kubet kanĂ« njĂ« sipĂ«rfaqe nĂ« tokĂ« 21 × 21 cm, ndĂ«rkohĂ« qĂ« GjatĂ«sia e pneu ndryshon nga 27,5 cm nĂ« 83 cm. ATO janě tĂ« mbushura me sfungjer poliuretani, qĂ« poshtĂ« Ă«shtĂ« mĂ« i trashĂ« pĂ«r tĂ« mbajtur vidat, ndĂ«rsa sipĂ«r, mĂ« i butĂ«, pĂ«r mĂ« shumĂ« rehati. Mund t`i rregullosh kubet nĂ« formĂ« tĂ« ndryshme, pĂ«r t`i dhĂ«nĂ« tjetĂ«r formĂ« kolltukut. Duket kolltuk i thjeshtĂ«, por nĂ« Fakt, ka njĂ« ndĂ«rtim tĂ« ndĂ«rlikuar. Blejme mobilje te perdorme si dhoma gjumi guzhina Kende tavolina me karike dhe Dyer dritare cel 0684 me MakĂ©nnibĂš nga mobileri Sergio Salotti Material Shum cilesor,, teknologji Italiane,, Duke filluar nga prezantojme risine me te #fundit te #Oxhakeve_Elektrik. Oxhaket elektrike te Japin #bukurinĂ« e njĂ« o Pishine plastike e pershtatshme per femije. Kapaciteti 2-5 Veta.

Permasat: 549cm (gjate) x 274cm (Gjer 7. Kolltuku me Drita Nëse përdoret si duhet, Drita Mund ta zbukurojë çdo lloj Atmosfere, Duke i shtuar ngrohtësi dhe, dizenjuesit kësaj Radhe e kanë futur Brenda mobiljeve, Duke krijuar një divan prej akriliku që ndriçohet nga Brenda.